MEAPLASMA | OMLADENIE VLASTNOU KRVOU

MeaPlasma - prirodzený návrat k mladosti.

 

MeaPlasma - Ide o veľmi účinné ošetrenie, ktoré návrati vašej pleti mladosť, hydratáciu a zvýši elasticitu pokožky tváre krku a dekoltu. Velmi účinná je aj pri ošetrení očného okolia, kde viditeľne eliminuje vrásky.

ČO JE MEAPLASMA ?

Jedná sa o jedinečnú metódu, pri ktorej je použitá vaša vlastná krv z korej pomocou špeciálnej centrifúgy získame plazmu obohatenú o velké množstvo krvných doštičiek. Výhodou ošetrenia obohatenou krvnou plazmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Vďaka MeaPlasme dochádza k procesu obnovenia vlastných buniek  ako za mlada.

VÝSLEDKY PO OŠETRENÍ MEAPLASMA.

Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vaša vlastná plazma. MeaPlasma stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zaisťuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastného kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

 

ODPORÚČANÁ KOMBINÁCIA S INÝMI ESTETICKÝMI OŠETRENIAMI. 

CO2 Frakčný laser (urýchluje hojenie, zlepšuje tonus pleti, post-akné, Jazvy ... atď)

Mezonite (urýchluje hojenie, rýchlejší liftingový efekt... atď)

Pre mladšiu pleť odporúčame zopakovať 3x pre zrelšiu pleť 5x v rozostupoch 2 - 3 týždne.

 

 

CERTIFIKOVANÁ TECHNOLÓGIA MEAPLASMA.

V Crystal Esthetic Clinic používame výhradne certifikovanú technológiu. MeaPlasma, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocitov. Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia. 

 

PREČO PRÁVE U NÁS?

My v CRYSTAL ESTHETIC CLINIC veríme, že si každý zaslúži vyzerať krajšie a cítiť sa tak lepšie. Veľmi nás teší, že môžeme s vami každý deň zdieľať vašu spokojnosť.

Spájame vysoko kvalitných lekárov s najmodernejšou technikou v súčasnej estetickej medicíne. Našim klientom poskytujeme odborné služby v oblasti modernej estetickej medicíny, laserovej dermatológie a lekárskej kozmetiky. Používame iba tie najkvalitnejšie výplňové materiály ako Restylane, Princess, Radiesse.

Navštevujú nás rôzne divadelné legendy alebo iné známe osobnosti z nášho spoločenského života.

KVALITNÁ A MODERNÁ TECHNOLÓGIA.

Centrum Estetickej Medicíny nájdete na Ľadovej ulici č. 9 v Bratislave, kde vám ponúknu naozaj všetko, čo od krásy požadujete. 

Využíva sa tu výhradne špičková technológia technológia od popredných svetových výrobcov a kvalitná lekárska kozmetika ako napr. Medik8 a Dermalogica.

Široká škála ošetrení podľa najnovších svetových trendov v estetickej medicíne a odborné znalosti dermatologičky MUDr. Márie Rakúsovej, prípadne plastickej chirurgičky MUDr. Miroslavy Lopatkovej, alebo MUDr. Natálie Rajňákovej vás presvedčia o kvalite vykonaných ošetrení.

 

Pre viac informácií a noviniek, sledujte nás na našom facebook profile Crystal Esthetic Clinic.