O nás

V CRYSTAL ESTHETIC CLINIC...

Veríme, že si každý zaslúži vyzerať krajšie a cítiť sa tak lepšie. Teší nás, že môžeme s vami každý deň zdieľať vašu spokojnosť. Spájame vysoko kvalitných lekárov s najmodernejšou technikou v súčasnej estetickej medicíne.

 

To všetko vám dokážeme ponúknuť štandartne za vynikajúce ceny a vo veľmi vysokej kvalite. Za výsledky našej práce ručíme a to nielen dlhoročnými skúsenosťami z oboru, ale predovšetkým našim menom.

 

Dovoľte nám presvedčiť aj Vás, čo dokáže dnešná moderná estetická medicína v spojení so šikovnými rukami našich lekárov.

 

Váš Crystal Esthetic tím


Zákroky, ktoré poskytujeme


Korektívna dermatológia

Dermatológia je odvetvie lekárstva zaoberajúce sa všetkými chorobnými zmenami na koži, vyvolanými rôznymi vonkajšími i vnútornými príčinami, ich liečbou a prevenciou; kožné lekárstvo.

Už roky neplatí, že aby ste si svoj vzhľad vylepšili musíte pod nôž, prípadne absolvovať nejaký radikálny zákrok. V dnešnej modernej dobe neinvazívne ošetrenia dokážu úplné zázraky a to nielen prevenčne ale už aj po vzniknutí problémov. Crystal Esthtic Clinic je centrom, kde nájdete nielen TOP špičkové a najmodernejšie prístroje ale aj uznávaných odborníkov z oblasti dermatológie alebo plastickej chirurgie s dlhoročnými skúsenosťami.

Laserová dermatológia

Jednoduchšie povedané, laser je vysoko energetický zdroj svetla jednej vlnovej dĺžky, ktorý môže byť presne zameraný na prenos tohoto svetla na veľmi malú plochu.

Medzi hlavné výhody použtia laseru patrí:

Sterilita – nedochádza ku kontaktu tkaniva s cudzím telesom, ktoré by mohlo byť zdrojom rôznej infekcie ako napr. baktérie.
Presnosť – Veľmi tenká účinná plocha a v kombinácií so zacielením je ideálnym nástrojom. Hojenie je rychlejšie a celý proces voči organizmu je omnoho šetrnější.

Prístrojová kozmetika

Klasickú kozmetiku by sme definovali asi takto: Jedná sa o odbor zaoberajúci sa starostlivosťou o telesnú krásu a odstraňovanie kozmetických chýb a nedostatkov. Pri prístrojovej kozmetike využívame silu najmodernejších prístrojov.

Tieto prístroje nám pomáhajú zosilniť efekt samotného ošetrenia a hlavne dokážu byť cielené a to ako na povrch tak i do hĺbky. Výhody prístrojovej kozmetiky sú teda nesporné a súčasnej dobe veľmi rozšírené. Použitie prístrojov v kozmetike je nielen efektívne, bezbolestné ale hlavne rýchle. Požadovaný efekt dokážu dosiahnuť klienti už po pár návštevách.


Náš tím


MUDr. Natália Rajňáková, Plastický chirurg

Popis už čoskoro...

 

V tíme Crystal Esthetic od Augusta 2017 ღ​

Darčekové poukážky

 

 

Milé dámy a vážení páni.

Pripravili sme pre vás unikátnu formu darčeku, ktorý môžete darovať svojim milovaným, alebo podľa vašej potreby pre všetky druhy príležitostí. Jedná sa o skupinu darčekových poukazov v exkluzívnom plnofarebnom prevedení osobnej karty a darčekového balenia.

Tieto darčekové pokazy sú vystavené v nominálnych hodnotách 30, 50 a 100 Eur. Je to veľmi elegantný darček nielen pre nás, nežné polovičky ale aj pre svojho partnera/partnerku, rodinných príslušníkov, priateľov alebo známych. V prípade potreby, vieme darčekové poukážky ešte dodatočne prispôsobiť vašim konkrétnym požiadavkám, v čase zhruba 5 pracovných dní.

Váš Crystal Esthetic Clinic tím