Estetická a Korektívna dermatológia

REVOLUČNÝ ELIXÍR MLADOSTI - ACP PLAZMA TERAPIA

Prirodzene mladá bez straty vlastnej mimiky a osobnosti!

Ako jediná klinika na Slovensku vám ponúkame revolučné ošetrenie roku 2018. OMLADENIE čisto prírodnou cestou pomocou vlastnej krvi/ Arthrex ACP PLAZMY - ŽIADNE CHEMIKÁLIE ANI CUDZIE LÁTKY! Arthrex ACP Plazma je najkvalitnejšie riešenie v rámci plazma terapie.

 • Čas zákroku 20 - 30 min
 • Čas liečenia 1- 4 dni

Cena 220,00 €
 • 2
 • 49x

ARTHREX ACP® metóda - autológne kondicionovaná plazma ACP®  čiže  "Autologous conditioned Plasma"

Je inovatívna, bezpečná a veľmi účinná biochirurgická metóda, ktorá vychádza z nových poznatkov tkanivového inžinierstva. K liečbe pohybového aparátu využíva hojivých účinkov látok z vlastného tela pacienta - upravenú krvnú plazmu, ktorá je obohatená aktivovanými krvnými doštičkami - trombocyty, obsahujúce rastové a protizápalové faktory. Niekedy sa tiež hovorí o PRP "Platelet Rich Plasma" - plasma obohatená o trombocyty. ARTHREX ACP®PRP bola vyvinutá za účelom cielenej liečby poškodenej chrupavky u artrózy malých a veľkých kĺbov a športových úrazov, ale jej terapeutické možnosti sú oveľa širšie. ACP® plazma terapia má preukázateľne významný terapeutický efekt pre rad výkonov v estetickej medicíne. V dermatológii k hojeniu chronických rán či na liečbu straty vlasov, v korektívnej dermatológii k omladeniu kože, vyhladenie vrások, na ošetrenie jaziev po akné či na ošetrenie strií. Plazma terapia je telu vlastná metóda, ktorá je veľmi bezpečná, nehrozí u nej riziko alergických reakcií a nie je obmedzená vekom.

Podstata liečebného účinku ARTHREX ACP®

Ľudská krv vedľa séra (plazma) obsahuje červené krvinky (erytrocyty), biele krvinky (leukocyty) a krvné doštičky (trombocyty). Trombocyty putujú krvným riečiskom pri neporušené cievnej stene v pokojovom inaktívnym stave. Podstata účinku tejto bioterapie je založená predovšetkým na vlastnostiach krvných doštičiek, ktoré sa pri narušení cievnej steny, po odbere krvi atď. aktivujú a začnú uvoľňovať bielkoviny rastových a protizápalových faktorov. Tieto faktory podporujú v tkanivách pohybového ústrojenstva hojivé procesy. Ak tieto koncentrovanej rastové a protizápalové faktory injekčne aplikujeme do poškodených tkanív, dochádza k urýchleniu reparačných a regeneračných procesov chrupaviek, šliach, svalov, kostí, kože, podkožia a ciev a tým dochádza k ich lokálnemu omladeniu.

Účinnosť a efektívnosť liečby ​ARTHREX ACP® plazma terapiou je zdokumentované celým radom vedeckých štúdií z celého sveta. Štúdie preukazujú niekoľkonásobné koncentrácie trombocytov, proteínov, rastových a protizápalových faktorov (rastového faktora = GF) v autológnej kondiciované plazme.

Využitie v estetickej dermatológii

Jednoducho povedané, plazma terapia alebo liečba krvnou plazmou využíva rastové faktory, ktoré sú obsiahnuté v krvných doštičkách. Tie sa pri odstreďovaní krvi uvoľnia do plazmy. Ak sú aplikované do kože, naštartujú v nej regeneračné pochody, stimulujú tvorbu kolagénu, elastínu, nových cievok. Výsledkom je vypnutie, prejasnenie a zlepšenie elasticity a štruktúry kože, hojenie jazvičiek, vyhladenie vrások.


Indikácie:

 • omladenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk
 • vyhladenie vrások na tvári, krku, dekoltu
 • ošetrenie jazvičiek po akné, po úraze, ošetrenie strií, pooperačných jaziev
 • ošetrenie tmavých kruhov pod očami
 • liečba pri vypadaní vlasov
 • regeneráciu kože poškodenej slnkom, chemickým peelingom alebo po laserových zákrokoch

 

RÝCHLOSŤ A JEDNODUCHOSŤ - celá procedúra vrátane aplikácie trvá do 30 min, príprava plazmy 5 min., Systém ACP® Double Syringe je užívateľsky jednoduchý, eliminuje v maximálnej miere možnú chybovosť v priebehu prípravy vďaka svojej unikátnej konštrukcii. Jedná sa o dvojplášťový uzavretý systém, preto sa krv nepresúva z jednej skúmavky do druhej a získaná krvná plazma sa aplikuje bezprostredne po odstredení priamo zo striekačky ACP.

VYSOKÁ KVALITA - kompletná výroba prebieha v Nemecku za dodržiavanie prísnych kritérií a postupov stanovených DIN ISO 13485, FDA a CE známka je samozrejmosťou

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ - z 15 ml krvi získame až 6-8 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krvných doštičiek v porovnaní so základnou hodnotou pri odbere sa zvýši 2-3x (až o 300%), čo je ideálne koncentrácia pre dermatologické využitie, klinicky preukázané.

 

 

 

Priebeh ošetrenia:

Na našej klinike používame pre plazma terapiu výhradne systém ACP®  a prísne dodržiavame stanovené postupy. V rámci procedúry Vás čaká odborná konzultácia a ošetrenie na vysokej úrovni. Kombinujeme rôzne techniky tak, aby sme dosiahli čo najlepší omladzujúci efekt, za čo najvýhodnejších podmienok pre pacienta. Snažíme sa dosiahnuť Vašej maximálnej spokojnosti vo všetkých ohľadoch.

Vďaka unikátnemu systému ACP® sme z 15 ml Vašej krvi schopní pripraviť až 6-7 ml plazmy, čo stačí na ošetrenie celej tváre a v niektorých prípadoch i krku. Oblasť pod očami štandardne ošetrujeme technikou atraumatických kanýl, ostatné vrásky na tvári a krku injekčnou technikou a na záver zostávajúce plazmu aplikujeme povrchovo za použitia dermarolleru s titánovými ihličkami pre maximálne umocnenie celkového výsledku.

Pre trvalý efekt je potrebné celú procedúru absolvovať v iniciačný fáze v troch mesačných intervaloch a následne potom opakovať 1x za 6-12 mesiacov - individuálne podľa odporúčania lekára.

Je dôležité vedieť, že plazma terapia vo všeobecnosti nemá okamžitý účinok. Nejedná sa o metódu výplňou cudzou látkou, ale o telu vlastnú metódu založenú na prirodzených hojivých a regeneračných procesoch v tkanive. Preto je celkom pochopiteľné, že vyhladzujúci efekt neprichádza okamžite, ale dostaví sa postupne a úplné vypnutie, prejasnenie a zlepšenie elasticity a štruktúry kože môžeme čakať po 3. aplikáciách.

 

POSTUP PRI APLIKÁCII ACP®

0. Informovaný súhlas / fotodokumentácia

1. aplikácia anestetického krému za použitia okluzívnej techniky - nechať pôsobiť min 25 min

2. príprava ACP® (odber krvi do ACP® striekačky, centrifugácia po dobu 4 min)

3. aplikácie dezinfekcie

4. injekčná aplikácia plazmy, v oblasti pod očami implantácie ošetrenie technikou atraumatických kanýl

5. prípadne použitie needle roller s povrchovou aplikáciou PRP (možno použiť na čelo, líca, bradu, krk)

6. fotodokumentácia po zákroku

 

TECHNIKA atraumatické kanyly OD FIRMY TSK - Skoro žiadna bolesť, minimálne modrinky cca 1 - 2 vpichy.x) 

Čo to je atraumatická kanyla? Dlhá dutá ihla, ktorá má na rozdiel od klasickej ihly zaoblený hrot. Veľmi ľahko preniká do podkožia i hlbších vrstiev (pod sval, nad fascie, nad kosť).

Výhody:

• minimálna bolestivosť - kanyla nie je ostrá, takže nenarušuje nervové vlákna a drobné cievky

• malé riziko vzniku hematómu - nedochádza ku krvácaniu a tvorbe modrín

• minimum vstupných miest - veľkorysý dosah od miesta vstupu, bežná dĺžka kanyly cca 5-8 cm

• aktivácia kolagénnych vlákien a fibrotizácia - kanyla sama o sebe spôsobí v podkoží mikrotraumatizáciu, ktorá je zdravá a žiadúca. Koža sa proti nej bráni aktiváciou kolagénnych vlákien a fibrotizáciou.  Dochádza k spevneniu a pri tretej či štvrtej aplikácii plazmy kanylami už je efekt oveľa trvácnejší.

• Možno tak aplikovať materiál aj do miest, kde je použitie ihiel považované za nebezpečné.

 

Ako sa správať PRED A PO ZÁKROKU K dosiahnutie maximálneho efektu

Čoskoro budete absolvovať plazmatickú liečbu metódou ACP® (autológna kondicionovaná plazma), jedná sa o uzavretý systém zaručujúce maximálnu bezpečnosť a sterilitu a zároveň neobsahujúce žiadne ďalšie látky ako napr. Antikoagulanty, separačné gély či aktivátory.

Ide o ambulantný zákrok, pri ktorom Vám lekár odoberie cca 15ml krvi do patentovanej dvojitej striekačky ACP® Double Syringe. Striekačka s krvou sa vloží do špeciálneho prístroja, kde sa oddelí plazma bohatá na rastové faktory. Plazma je potom injekčne aplikovaná do kože na stimuláciu vlastných telesných regeneračných procesov.

Liečba krvnou plazmou, s použitím iba vlastných telesných substancií, je veľmi bezpečná a dobre tolerovaná pacientami. Celá procedúra trvá približne 30 minút. Na dosiahnutie maximálneho efektu sa aplikácie v iniciačnej fáze opakuje 3krát, každý mesiac 1 aplikácie, potom 1krát za pol roka až rok podľa odporúčania lekára.

 

 

 

DÔLEŽITÉ !!

Pred výkonom:

• 24 hodín pred odberom dodržujte pitný režim: príjem 2-3 litre nealkoholických tekutín (posledné polliter najlepšie 2 hodiny pred výkonom), obmedzte kofeínové nápoje
• 24 hodín pred výkonom nekonzumujte žiadne tučné potraviny a mliečne nápoje
• Pred liečbou (2-3 dni) je vhodné vysadiť protizápalové lieky - nesteroidné antireumatiká (Ibalgin, Voltaren, Aulin atď.),
• týždeň pred zákrokom vysadiť (po dohovore s praktickým lekárom) nesteroidné protizápalové lieky ako kyselina acytelsalicylova (aspirín) 500mg

Po výkone:
• fyzické šetrenie po dobu 24 hodín
• bez namáčania a aplikácie make upu 4-6 hod po zákroku
• vyvarovať sa nadmernému poteniu (šport, sauna), UV žiarenie (priame slnko) počas 3 dní
• relaxujte 2-3 dni

Kontraindikácie:

• prebiehajúca akútna infekcia napr. Infekcia horných dýchacích ciest, bakteriálna, vírusová, herpetická infekcia kože (opar), závažné ochorenie obličiek alebo pečene, poruchy koagulácie alebo krvotvorby, imunosupresia, HIV pozitivita a iné závažné infekcie krvi, malignity v anamnézach

NIE JE PLAZMA AKO PLAZMA, ALEBO AKO SI VYBRAŤ TÚ SPRÁVNU PLAZMU!

Plazma terapia je v dnešnej dobe už celkom etablovaná metóda a pre svoju prirodzenosť sa teší veľkej obľube medzi pacientmi aj lekármi. A práve preto sa v tak širokej ponuke prípravkov a služieb nie je ľahké zorientovať.

Z hľadiska prípravkov je dôležité mať na pamäti najmä dva faktory, a to je účinnosť a bezpečnosť. Z hľadiska služieb vysokú odbornosť (kompetencii) a cenovú transparentnosť.

U plazma terapie dosiahnete maximálnu účinnosť iba v prípade, že si vyberiete pracovisko/ kliniku, kde používajú správnu metódu spracovania plazmy, ktorá zaručuje najvyššiu koncentráciu aktivovaných krvných doštičiek a vysoký objem získané plazmy. Záruku 100% bezpečnosti garantuje použitie certifikovaného prostriedku, ktorý umožňuje jej spracovanie a následnú implantáciu bez použitia akýchkoľvek ďalších látok (napr. Antikoagulanty, separačné gély, aktivátory) či cudzích materiálov za predpokladu, že klinika prísne dodržiava stanovené postupy.

Extrémne dôležitá je tiež voľba pracovisko, kde je táto služba poskytuje. Dnes už máte možnosť vybrať si kliniku, kde sa o vás individuálne postará erudovaný lekár / lekárka a odporučí Vám na mieru spôsob ošetrenia, popíše jeho efekt, zákrok odborne vykoná a jasne popíše nasledujúce kroky. Zároveň máte možnosť si vybrať kliniku, kde dopredu viete koľko za plazma terapiu zaplatíte a čo presne táto cena obsahuje, to zn. Aké partie a akou technikou budú ošetrené. Toto bohužiaľ nebýva štandardom a ceny sa v závislosti na technike a veľkosti ošetrenej plochy zásadne líšia. Dôkazom sú webové stránky, ktoré lákajú na ošetrenie formou plazma terapie za nízke ceny, ale vôbec nešpecifikujú, čo konkrétne je v cene obsiahnuté.

Je dôležité si uvedomiť, že plazma terapia vo všeobecnosti nemá okamžitý účinok. Nejedná sa o výplň cudzou látkou, ale o telu vlastnú metódu založenú na prirodzených hojivých a regeneračných procesoch v tkanive. Preto je celkom pochopiteľné, že vyhladzujúci efekt neprichádza okamžite, ale dostaví sa postupne a úplné vypnutie, prejasnenie a zlepšenie Elasti city a štruktúry kože môžeme čakať po 3. aplikáciách.

 

 
Popis ošetrenia

ARTHREX ACP® metóda - autológne kondicionovaná plazma ACP®  čiže  "Autologous conditioned Plasma"

Je inovatívna, bezpečná a veľmi účinná biochirurgická metóda, ktorá vychádza z nových poznatkov tkanivového inžinierstva. K liečbe pohybového aparátu využíva hojivých účinkov látok z vlastného tela pacienta - upravenú krvnú plazmu, ktorá je obohatená aktivovanými krvnými doštičkami - trombocyty, obsahujúce rastové a protizápalové faktory. Niekedy sa tiež hovorí o PRP "Platelet Rich Plasma" - plasma obohatená o trombocyty. ARTHREX ACP®PRP bola vyvinutá za účelom cielenej liečby poškodenej chrupavky u artrózy malých a veľkých kĺbov a športových úrazov, ale jej terapeutické možnosti sú oveľa širšie. ACP® plazma terapia má preukázateľne významný terapeutický efekt pre rad výkonov v estetickej medicíne. V dermatológii k hojeniu chronických rán či na liečbu straty vlasov, v korektívnej dermatológii k omladeniu kože, vyhladenie vrások, na ošetrenie jaziev po akné či na ošetrenie strií. Plazma terapia je telu vlastná metóda, ktorá je veľmi bezpečná, nehrozí u nej riziko alergických reakcií a nie je obmedzená vekom.

Podstata liečebného účinku ARTHREX ACP®

Ľudská krv vedľa séra (plazma) obsahuje červené krvinky (erytrocyty), biele krvinky (leukocyty) a krvné doštičky (trombocyty). Trombocyty putujú krvným riečiskom pri neporušené cievnej stene v pokojovom inaktívnym stave. Podstata účinku tejto bioterapie je založená predovšetkým na vlastnostiach krvných doštičiek, ktoré sa pri narušení cievnej steny, po odbere krvi atď. aktivujú a začnú uvoľňovať bielkoviny rastových a protizápalových faktorov. Tieto faktory podporujú v tkanivách pohybového ústrojenstva hojivé procesy. Ak tieto koncentrovanej rastové a protizápalové faktory injekčne aplikujeme do poškodených tkanív, dochádza k urýchleniu reparačných a regeneračných procesov chrupaviek, šliach, svalov, kostí, kože, podkožia a ciev a tým dochádza k ich lokálnemu omladeniu.

Účinnosť a efektívnosť liečby ​ARTHREX ACP® plazma terapiou je zdokumentované celým radom vedeckých štúdií z celého sveta. Štúdie preukazujú niekoľkonásobné koncentrácie trombocytov, proteínov, rastových a protizápalových faktorov (rastového faktora = GF) v autológnej kondiciované plazme.

Využitie v estetickej dermatológii

Jednoducho povedané, plazma terapia alebo liečba krvnou plazmou využíva rastové faktory, ktoré sú obsiahnuté v krvných doštičkách. Tie sa pri odstreďovaní krvi uvoľnia do plazmy. Ak sú aplikované do kože, naštartujú v nej regeneračné pochody, stimulujú tvorbu kolagénu, elastínu, nových cievok. Výsledkom je vypnutie, prejasnenie a zlepšenie elasticity a štruktúry kože, hojenie jazvičiek, vyhladenie vrások.


Indikácie:

 • omladenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk
 • vyhladenie vrások na tvári, krku, dekoltu
 • ošetrenie jazvičiek po akné, po úraze, ošetrenie strií, pooperačných jaziev
 • ošetrenie tmavých kruhov pod očami
 • liečba pri vypadaní vlasov
 • regeneráciu kože poškodenej slnkom, chemickým peelingom alebo po laserových zákrokoch

 

RÝCHLOSŤ A JEDNODUCHOSŤ - celá procedúra vrátane aplikácie trvá do 30 min, príprava plazmy 5 min., Systém ACP® Double Syringe je užívateľsky jednoduchý, eliminuje v maximálnej miere možnú chybovosť v priebehu prípravy vďaka svojej unikátnej konštrukcii. Jedná sa o dvojplášťový uzavretý systém, preto sa krv nepresúva z jednej skúmavky do druhej a získaná krvná plazma sa aplikuje bezprostredne po odstredení priamo zo striekačky ACP.

VYSOKÁ KVALITA - kompletná výroba prebieha v Nemecku za dodržiavanie prísnych kritérií a postupov stanovených DIN ISO 13485, FDA a CE známka je samozrejmosťou

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ - z 15 ml krvi získame až 6-8 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krvných doštičiek v porovnaní so základnou hodnotou pri odbere sa zvýši 2-3x (až o 300%), čo je ideálne koncentrácia pre dermatologické využitie, klinicky preukázané.

 

 

 

Priebeh ošetrenia

Priebeh ošetrenia:

Na našej klinike používame pre plazma terapiu výhradne systém ACP®  a prísne dodržiavame stanovené postupy. V rámci procedúry Vás čaká odborná konzultácia a ošetrenie na vysokej úrovni. Kombinujeme rôzne techniky tak, aby sme dosiahli čo najlepší omladzujúci efekt, za čo najvýhodnejších podmienok pre pacienta. Snažíme sa dosiahnuť Vašej maximálnej spokojnosti vo všetkých ohľadoch.

Vďaka unikátnemu systému ACP® sme z 15 ml Vašej krvi schopní pripraviť až 6-7 ml plazmy, čo stačí na ošetrenie celej tváre a v niektorých prípadoch i krku. Oblasť pod očami štandardne ošetrujeme technikou atraumatických kanýl, ostatné vrásky na tvári a krku injekčnou technikou a na záver zostávajúce plazmu aplikujeme povrchovo za použitia dermarolleru s titánovými ihličkami pre maximálne umocnenie celkového výsledku.

Pre trvalý efekt je potrebné celú procedúru absolvovať v iniciačný fáze v troch mesačných intervaloch a následne potom opakovať 1x za 6-12 mesiacov - individuálne podľa odporúčania lekára.

Je dôležité vedieť, že plazma terapia vo všeobecnosti nemá okamžitý účinok. Nejedná sa o metódu výplňou cudzou látkou, ale o telu vlastnú metódu založenú na prirodzených hojivých a regeneračných procesoch v tkanive. Preto je celkom pochopiteľné, že vyhladzujúci efekt neprichádza okamžite, ale dostaví sa postupne a úplné vypnutie, prejasnenie a zlepšenie elasticity a štruktúry kože môžeme čakať po 3. aplikáciách.

 

POSTUP PRI APLIKÁCII ACP®

0. Informovaný súhlas / fotodokumentácia

1. aplikácia anestetického krému za použitia okluzívnej techniky - nechať pôsobiť min 25 min

2. príprava ACP® (odber krvi do ACP® striekačky, centrifugácia po dobu 4 min)

3. aplikácie dezinfekcie

4. injekčná aplikácia plazmy, v oblasti pod očami implantácie ošetrenie technikou atraumatických kanýl

5. prípadne použitie needle roller s povrchovou aplikáciou PRP (možno použiť na čelo, líca, bradu, krk)

6. fotodokumentácia po zákroku

 

TECHNIKA atraumatické kanyly OD FIRMY TSK - Skoro žiadna bolesť, minimálne modrinky cca 1 - 2 vpichy.x) 

Čo to je atraumatická kanyla? Dlhá dutá ihla, ktorá má na rozdiel od klasickej ihly zaoblený hrot. Veľmi ľahko preniká do podkožia i hlbších vrstiev (pod sval, nad fascie, nad kosť).

Výhody:

• minimálna bolestivosť - kanyla nie je ostrá, takže nenarušuje nervové vlákna a drobné cievky

• malé riziko vzniku hematómu - nedochádza ku krvácaniu a tvorbe modrín

• minimum vstupných miest - veľkorysý dosah od miesta vstupu, bežná dĺžka kanyly cca 5-8 cm

• aktivácia kolagénnych vlákien a fibrotizácia - kanyla sama o sebe spôsobí v podkoží mikrotraumatizáciu, ktorá je zdravá a žiadúca. Koža sa proti nej bráni aktiváciou kolagénnych vlákien a fibrotizáciou.  Dochádza k spevneniu a pri tretej či štvrtej aplikácii plazmy kanylami už je efekt oveľa trvácnejší.

• Možno tak aplikovať materiál aj do miest, kde je použitie ihiel považované za nebezpečné.

 

Ako sa správať PRED A PO ZÁKROKU K dosiahnutie maximálneho efektu

Čoskoro budete absolvovať plazmatickú liečbu metódou ACP® (autológna kondicionovaná plazma), jedná sa o uzavretý systém zaručujúce maximálnu bezpečnosť a sterilitu a zároveň neobsahujúce žiadne ďalšie látky ako napr. Antikoagulanty, separačné gély či aktivátory.

Ide o ambulantný zákrok, pri ktorom Vám lekár odoberie cca 15ml krvi do patentovanej dvojitej striekačky ACP® Double Syringe. Striekačka s krvou sa vloží do špeciálneho prístroja, kde sa oddelí plazma bohatá na rastové faktory. Plazma je potom injekčne aplikovaná do kože na stimuláciu vlastných telesných regeneračných procesov.

Liečba krvnou plazmou, s použitím iba vlastných telesných substancií, je veľmi bezpečná a dobre tolerovaná pacientami. Celá procedúra trvá približne 30 minút. Na dosiahnutie maximálneho efektu sa aplikácie v iniciačnej fáze opakuje 3krát, každý mesiac 1 aplikácie, potom 1krát za pol roka až rok podľa odporúčania lekára.

 

 

 

Po ošetrení

DÔLEŽITÉ !!

Pred výkonom:

• 24 hodín pred odberom dodržujte pitný režim: príjem 2-3 litre nealkoholických tekutín (posledné polliter najlepšie 2 hodiny pred výkonom), obmedzte kofeínové nápoje
• 24 hodín pred výkonom nekonzumujte žiadne tučné potraviny a mliečne nápoje
• Pred liečbou (2-3 dni) je vhodné vysadiť protizápalové lieky - nesteroidné antireumatiká (Ibalgin, Voltaren, Aulin atď.),
• týždeň pred zákrokom vysadiť (po dohovore s praktickým lekárom) nesteroidné protizápalové lieky ako kyselina acytelsalicylova (aspirín) 500mg

Po výkone:
• fyzické šetrenie po dobu 24 hodín
• bez namáčania a aplikácie make upu 4-6 hod po zákroku
• vyvarovať sa nadmernému poteniu (šport, sauna), UV žiarenie (priame slnko) počas 3 dní
• relaxujte 2-3 dni

Odborný personál
s dlouhoročnou praxou

My v Crystal Esthetic Clinic veríme, že si každý zaslúži vyzerať krajšie a cítiť sa tak lepšie. Veľmi nás teší, že môžeme vašu spokojnosť zdieľať s vami každý deň. Spájame vysoko kvalitných lekárov s najmodernejšou technológiou na trhu.

Inviduálna starostlivošt
a poradenstvo

Individuálny prístup rešpektujúci požiadavky každého jedného klienta, odborné poradenstvo šité na mieru, vysoko kvalitné služby a maximálna disktrétnosť sú pre nás úplnou samozrejmosťou a firemným štandardom.

Odborné ošetrenie
na špičkovej úrovni

Intezívne hľadanie a používanie najnovších a zároveň najkvalitnejších materiálov a technológií na súčasnom trhu je našou vášnou a zaroveň jedným z troch bodov nášho poslania spoločnosti.

Dermatológia je odvetvie lekárstva zaoberajúce sa všetkými chorobnými zmenami na koži, vyvolanými
rôznymi vonkajšími i vnútornými príčinami, ich liečbou a prevenciou; kožné lekárstvo.

Meno Priezvisko známa osobnosť