Poradňa vy sa pýtate, my odpovedáme...

Otázky a odpovede


Škvrny na ruke

Dobrý deň,

mám 40 rokov a už sa mi tvoria na ruke (chrbát ruky) fľaky. Niektore väčšie, niektoré menšie. Nepáči sa mi to a nechcem to mať. Vyzerám ako starena. Už som bola u vás viac krát a pani doktorka mi pomohla. S týmto som ale neskúsená. Vieme s tým niečo robiť?

Ďakujem. Janka S.

Dobrý deň Janka.

Problém ktorý opisujete, je zcela bežný u celej populácie. Škvrny alebo hyperpigmentácia sa na rukách robí z viacerých dôvodov. (Slnko, vek atď). Každopádne ich vieme krásne odstrániť. Buď laserom, alebo technológiou založenou na svetle. (IPL). 

Prosíme, napíšte si, alebo zavolajte si o termín, pani doktorka vám ukáže fotodokumentáciu, ako ich vieme ľahko odstrniť. Zároveň podľa typu škvŕn zvolí technológiu odstránenia.

S pozdravom, Crystal.


Bývalý frajer - tetovanie

Čaute baby,

mám na ruke meno bývalého. Už mám iného a vadí mu, že sa stále musí pozerať na meno bývalého. Mám si to dať že vraj odstrániť. Ale ja nechcem, aby mi niekto rezal kožu. Dá sa to prosím nejako inak?

Ďakujem Ela B.

Dobrý deň Eli.

Možno nabudúce si meno priateľa dáte vytetovať na ruku až po svatbe. Nemusíte sa báť, nikto Vám kožu "rezať" nebude. Máme na to účinný laser, ktorý vám vie meno bývalého odstrániť. 

Zvyčajne to trvá viac sedení, vzhľadom na veľkosť tetovania a typu pokožky. Prosíme Vás, objednajte sa na konzultáciu a ukážete sa pani doktorke. Vysvetlí Vám priebeh odstránenia a koľko krát sa budete spolu vidieť.

S pozdravom, Crystal.


Znamienko vo vlasoch

Dobrý deň,

mal by som záujem o odstránenie znamienka vo vlasoch, zadná časť hlavy. Neviem aký je postup, kde a na koho sa obrátiť, či je potrebné prísť, alebo... stačí sa objednať a prísť priamo na zákrok? Ďakujem. Michal D.

Dobrý deň Michal.

Nevieme ako presne Vaše znamienko vyzerá. Či sa nachádza pod povrchom kože, alebo nie. Každopádne si dohodnite termín konzultácie, kde Vás prehliadne pani doktorka a vysvetlí Vám zvolenú techniku odstránenia. (Bude záležať od typu znamienka). Bez konzultácie nevieme, čo Vám budeme robiť. 

S pozdravom, Crystal


Kožné výrastky

Dobrý deň,

rada by som sa informovala o možnosti odstránenia kožných výrastkov, ktoré mám pod prsiami.

Ďakujem. Eva T.

Dobrý deň Evi,  pravdepodobne máte problém s drobnými bradavičkami. Vieme ich rýchlo a bezbolestne laserom odstrániť. Prosím objednajte sa mailom, alebo telefonicky na termín konzultácie a pani doktorka Vám osobne vysvetlí možnosť odstránenia vášho problému.

S pozdravom, Crystal

 

 


Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Nechcete čakať na odpoveď? Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Je úplne zbytočné aby ste sa akýmikoľvek estetickými problémami trápili. U nás sa vás vždy ujme najkompetentnejší člen nášho tímu. Pokiaľ preferujete osobný kontakt, neváhajte a kontaktujte nás na +421 917 611 335. Priamo a bez ostychu sa nás opýtajte, čo vás zaujíma. Alebo si dohodnite osobnú návštevu našej kliniky.
Pokiaľ pre vás je príjemnejšia online komunikácia, vyplňte nasledujúci formulár. Pokiaľ chcete, môžete priložiť aj foto vášho problému. O to lepšie vám môžeme pomôcť.